Suszarka do włosów, fotel i lustro to niezbędne elementy wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego. Jeśli szukasz czegoś więcej i chcesz, aby Twoja praca przebiegała sprawniej i wydajniej, a klienci chętnie do Ciebie wracali, rozważ wykorzystanie przydatnych gadżetów. Podniesiesz jakość swoich usług i stworzysz przyjemną atmosferę w swoim salonie fryzjerskim.

Spraw, aby praca była przyjemna.

Każdy chce czuć się swobodnie podczas pracy. Ważne jest, aby zrozumieć swoje potrzeby, aby odnieść sukces w codziennych zadaniach. Dopiero wtedy można rozpocząć poszukiwania odpowiedniego wyposażenia do salonu.

Asystent koloryzacji ułatwiający koloryzację

Nie jest to coś, co lubisz robić. Możesz o tym zapomnieć, gdy zakupisz do swojego salonu eleganckiego, mobilnego i atrakcyjnego pomocnika do koloryzacji włosów. Jego lekka konstrukcja pozwala na szybkie przemieszczanie go z jednego miejsca na drugie. Wszystkie akcesoria są łatwo dostępne dzięki lekkiej konstrukcji na kółkach. Wyprofilowane uchwyty na duże miski z farbą, folię i zestaw pędzli sprawiają, że pomocnik fryzjera jest bardzo wygodny. Ten minimalistyczny mebel pozwoli Ci na bardziej precyzyjne nakładanie farby, gdy będziesz mogła używać rąk i nie będziesz musiała się martwić, gdzie umieścić farbę.

Największą popularnością cieszą się pomocniki bez szuflad. Takie rozwiązanie sprawia, że włosy lub inne zabrudzenia z lakieru do włosów czy farby nie osadzają się wewnątrz szuflad, co ułatwia ich czyszczenie. Pomocnik do farbowania włosów można dostać w wielu kolorach.

Pomocnik dla stylistów

Styliści marzą o tym, by móc zapanować nad chaosem wynikającym z posiadania tak wielu akcesoriów fryzjerskich. Jest to możliwe, na szczęście. Na rynku można znaleźć wiele różnego rodzaju organizerów i pomocników. Mobilne konstrukcje na kółkach wyposażone są w wiele półek, szuflad czy szafek, które ułatwiają zlokalizowanie odpowiednich akcesoriów w odpowiednim czasie. Wysokość pomocnika jest starannie zaprojektowana, aby wszystkie przedmioty były zawsze w zasięgu ręki.

Wygodny fotel fryzjerski

Wielu fryzjerów pracuje na stojąco. Kiedy zaczynają boleć nogi i kręgosłup, godziny spędzone na stojąco są najbardziej odczuwalne. Marzysz o wynalazku, który zmniejszyłby zmęczenie odczuwane podczas strzyżenia, koloryzacji, stylizacji i innych zadań fryzjerskich. Taboret lub hoker do zadań specjalnych to jeden z najlepszych sposobów na ułatwienie życia fryzjerom.

Po pierwsze, możesz teraz wygodnie siedzieć podczas pracy. Nie oznacza to jednak, że będziesz ograniczony do jednego miejsca. Nowoczesne fotele fryzjerskie są zaprojektowane tak, aby były mobilne. Solidne kółka to podstawa każdego stołka fryzjerskiego czy hokera. Dzięki temu możesz łatwo przemieszczać się z jednego miejsca na drugie. Wysokość stołka możesz łatwo i szybko regulować w zależności od swoich preferencji. Warto zainwestować w hoker, który jest tapicerowany ekoskórą. Jest ona bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Można mieć idealnie wyprofilowane krzesła fryzjerskie z oparciem lub bez. Fryzjerzy uwielbiają hokery z siedziskiem, które przypomina siodło. Ze względu na swój kształt, siedzisko pozwala na przyjęcie bardzo wygodnej postawy, która odciąża kręgosłup.

Designerski hoker fryzjerski sprawi, że łatwo zapomnimy o bólu nóg i kręgosłupa. Podczas strzyżenia lub modelowania włosów klientki nie musisz się już schylać. Zamiast tego znajdziesz motywację do wykonywania swojej pracy szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej.