Według Data USA w 2021 r. przyznano 46 395 tytułów kosmetologicznych. Jest to dziedzina, która rośnie w tempie 1,76%.

Uzyskanie dyplomu z kosmetologii otwiera studentom wiele możliwości, takich jak stylista fryzur, technik paznokci i estetyk. Po uzyskaniu licencji kosmetologa większość stanów wymaga spełnienia określonych standardów, gdy nadejdzie czas odnowienia licencji.

Jednym z takich standardów jest kontynuowanie edukacji. Zajęcia w ramach kształcenia ustawicznego są ważną częścią kariery kosmetologa. Czytaj dalej, ponieważ w tym przewodniku po zajęciach kosmetologii CEU przedstawiamy dostępne opcje.

Czy musisz kontynuować swoją edukację kosmetologiczną?

Kiedy przychodzi czas na odnowienie licencji kosmetologicznej, wymagania różnią się w zależności od stanu. Prawie każdy stan wymaga opłaty za odnowienie.

W Kalifornii i na Florydzie odnowienie odbywa się co dwa lata. Floryda wymaga 10-godzinnego kursu kształcenia ustawicznego w zakresie kosmetologii przed odnowieniem licencji.

W Nowym Jorku licencje kosmetyczne są ważne przez cztery lata. Stan Teksas wymaga jednej godziny zajęć sanitarnych i trzech godzin zajęć związanych z kosmetologią w celu odnowienia licencji.

W zależności od konkretnej licencji, wymagania dotyczące odnowienia będą się różnić w każdym stanie.

Zajęcia z zarządzania salonem

Czy chcesz rozwijać swoją karierę, stając się menedżerem w salonie fryzjerskim lub barber shopie? Przyjrzyj się zajęciom z zarządzania salonem.

Nauczysz się takich rzeczy jak zarządzanie pracownikami, rekrutacja i szkolenie, planowanie, monitorowanie dostaw, rozwiązywanie skarg klientów i marketing.

Jako student na zajęciach z zarządzania, nauczyciel podkreśli umiejętności, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. Powinieneś być w stanie przewodzić, wykonywać wiele zadań jednocześnie, delegować zadania i dobrze się komunikować.

Jeśli martwisz się kosztami zajęć, pamiętaj, że stypendia kosmetologiczne są dostępne w większości instytucji.

Zajęcia ze stylizacji włosów

Kiedy pracujesz w branży kosmetycznej, klienci ciągle proszą Cię o różne fryzury? Udział w zajęciach w ramach kształcenia ustawicznego pomaga być na bieżąco z nieustannie zmieniającym się światem fryzur.

Nauczysz się nowych technik i odkryjesz nowe technologie, sprzęt i produkty oraz sposoby ich wykorzystania.

Wykorzystaj ten czas na doskonalenie swoich umiejętności i poznanie najnowszych trendów, aby rozwijać swoją karierę jako najlepszy stylista fryzur.

Zajęcia z higieny i sterylizacji

Z iloma klientami kosmetolodzy mają kontakt każdego dnia? Ważne jest, aby dowiedzieć się, w jaki sposób rozprzestrzeniają się choroby zakaźne i jakie ryzyko jest z nimi związane.

Na takich zajęciach student uczy się dostrzegać różnicę między warunkami sanitarnymi, dezynfekcją i sterylizacją. Dowiedzą się również, jak wyeliminować i zmniejszyć ryzyko infekcji w salonie.

Zajęcia przedstawiają, jak czyścić i odkażać narzędzia i sprzęt.

Zajęcia kosmetologiczne CEU

Jeśli chcesz cieszyć się długotrwałym sukcesem w swojej karierze kosmetycznej, musisz zapisać się na zajęcia kosmetologiczne CEU. Nadążanie za aktualnymi trendami w kosmetologii pomaga rozwijać bazę klientów.

Sprawdź Buckner Barber School. Zapewniamy małe środowisko nauki w klasie i wszechstronnie wyszkolonych nauczycieli dla naszych studentów kosmetologii. Weź udział w zajęciach z projektowania włosów, splatania włosów lub technik paznokci.

Skontaktuj się z nami już dziś za pośrednictwem naszej strony internetowej lub dzwoniąc pod numer (214) 225-4228, aby dowiedzieć się więcej. Dostępne są możliwości stypendialne.

Według Data USA w 2021 roku przyznano 46 395 dyplomów kosmetologicznych. Jest to dziedzina, która rośnie w tempie 1,76%. Uzyskanie dyplomu [...]

Czytaj więcej

Barbershop to coś więcej niż tylko miejsce do strzyżenia i golenia, to centrum społeczne, węzeł kulturowy i przystań do wyrażania siebie. [...]

Czytaj więcej

Czy chcesz być częścią 73 218 osób zatrudnionych w zawodzie fryzjera? Jeśli tak, nasz szczegółowy przewodnik został zaprojektowany z myślą o [...]

Czytaj więcej