Myjnia fryzjerska to przedmiot, bez którego nie może się obejść żaden szanujący się salon fryzjerski. Przed zakupem tego sprzętu należy zastanowić się, co będzie najwygodniejsze dla klientów. Fryzjer, który zbyt długo siedzi w niewygodnej pozycji, może się zniechęcić. Na co zwrócić uwagę przy wyborze myjni? Oferujemy najlepsze rozwiązania, które zapewnią maksymalny komfort.

Najważniejsze są szczegóły

Obecnie na rynku można przebierać w produktach fryzjerskich. Mogą się one różnić kolorem, wzorem, głębokością misy, a także rodzajem siedziska, które jest przy nich zamontowane. Nawet najmniejsze szczegóły mogą mieć wpływ na komfort klienta. Najlepiej jest umieścić go w osobnym pomieszczeniu. Można rozważyć parawan, jeśli nie mamy wystarczająco dużo miejsca. Niektórzy klienci nie będą czuli się swobodnie, jeśli wszyscy będą patrzeć na nich z mokrą twarzą.

Myjnie fryzjerskie z podnóżkami

Popularną opcją są myjnie, które posiadają wysuwany podnóżek. Dzięki temu klient może wygodnie ułożyć nogi, unikając jednocześnie niewygodnych pozycji. Dłużej będzie czuł się komfortowo siedząc w pozycji półleżącej, niż gdy będzie siedział z pochyloną głową. Myjnia fryzjerska Vasto wyposażona jest w podnóżek, który można ręcznie wysunąć. Zapewni to duży komfort użytkowania. Regulowana misa ułatwi prawidłowe ułożenie włosów. Jeszcze lepszą opcją jest elektrycznie wysuwany podnóżek. Taką opcję oferują myjnie Ayala Globe, które posiadają przestronne siedzisko i wysoką konstrukcję. Do wyboru jest myjnia czarna lub biała - warto dopasować do niej wystrój salonu.

Myjnie z opcją masażu

Połączenie masażu z myciem głowy może sprawić, że będzie ono jeszcze przyjemniejsze. Dzięki temu klientowi łatwiej będzie się zrelaksować i odprężyć. W końcu wizyta w naszym salonie powinna być dla nich przyjemnością. Myjnia fryzjerska z masażerem wibracyjnym Ayala Technology to popularny model w tej kategorii. Choć masażer sterowany jest za pomocą pilota, to produkt ten oferuje o wiele więcej korzyści. Obudowa wykonana jest z tworzywa sztucznego i występuje w trzech kolorach. Posiada również dożywotnią gwarancję. W zestawie znajduje się chromowana bateria, prysznic oraz biała lub czarna miska.

Wszechstronna wygoda

Regulowany podnóżek pozwoli Ci się zrelaksować, a masażer pozwoli Ci się położyć. Fryzjerzy od dawna dostrzegają, jak ważne jest zapewnienie pełnego komfortu. Myjnia fryzjerska Vibia oferuje spersonalizowane podejście do każdego klienta. Zawiera masaż i regulację wysokości. Funkcje te są unikalne dla tego modelu. Posiada elektrycznie wysuwany podnóżek oraz opcję masażu wibracyjnego. Myjnia ta jest nie tylko dla miłośników innowacyjnych rozwiązań, ale także dla tych, którzy cenią sobie elegancję. Podstawa wykonana jest z klasycznej stali nierdzewnej.