Za nazwą Ayala kryje się długa historia rodziny, która istnieje już od ponad 20 lat. Początkowo zajmowała się ona produkcją wyłącznie mebli biurowych. Wraz z rozwojem firmy do jej asortymentu dołączyły meble fryzjerskie. Szybko zyskały one popularność w większości polskich salonów fryzjerskich. Jaka historia kryje się za popularnością marki?

Filozofia firmy.

Na pierwszej stronie katalogu Ayala widnieje charakterystyczny napis "The Best Way to Predict the Future is to CREATE It", który jest jednocześnie filozofią firmy. Jest to nic innego jak chęć tworzenia nowocześniejszych rozwiązań dla mebli fryzjerskich pod względem estetycznym, funkcjonalnym. Ayala nie przewiduje przyszłych trendów. Zamiast tego, sama je tworzy. Firma rozwija się dziś dynamicznie, wykorzystując najnowsze maszyny i technologie oraz ludzi, którzy są zmotywowani i chętni do tworzenia rzeczy niezwykłych. Mamy teraz więcej unikalnych i ciekawych produktów.

Polska jakość

Oznacza to, że Ayala do produkcji swoich mebli używa półproduktów z Polski. Są to między innymi płyty meblowe i wiórowe, a także materiały tapicerskie takie jak skaj. Każdy mebel jest wykonywany ręcznie w Polsce, a wszystkie elementy są montowane przez polskich fachowców i specjalistów. Wykonywane jest to ze starannością i precyzją, łącząc nowoczesny i stylowy design z perfekcyjnym wykończeniem. Każdy element wyposażenia poddawany jest licznym testom jakościowym i funkcjonalnym, tak aby spełniał wszystkie nasze wymagania i mógł służyć przez wiele lat. Każda gwarancja jest podpisywana przez specjalistę firmy.

Szeroka gama produktów i kolekcji

Istnieje wiele salonów fryzjerskich, a każdy z nich ma inną bazę klientów. Ważne jest, aby wybrać meble, które pasują do stylu biznesu. Ciemne meble będą najlepiej wyglądać w barbershopie, który z założenia jest salonem dla mężczyzn. Dotyczy to wszystkich kolekcji Ayala Barber. Możemy zobaczyć wiele stylowych połączeń metalu, szkła i ciemnych tkanin. Mamy więcej opcji dla salonów fryzjerskich zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Od eleganckiego i wytwornego Art Deco do żywego i nowoczesnego Hip Hopu do niemal królewskich projektów mebli Royal, jest wiele opcji. Ayala oferuje wiele gotowych kolekcji, z których można wybrać idealne meble do wymarzonego salonu.

W asortymencie znajdziemy między innymi fotele fryzjerskie, konsole fryzjerskie, myjki. Możemy jednak kupić również meble do poczekalni czy recepcji, a także akcesoria, meble kosmetyczne, a nawet sprzęt elektroniczny. Firma oferuje szeroką gamę produktów, które pozwalają nam stworzyć nowoczesny i stylowy salon. Wszystkie elementy są dobrze zintegrowane i wyróżniają się jakością oraz trwałością.