Stany Zjednoczone mają około 16,5 miliona weteranów, co stanowi 6,4% populacji. Wielu weteranów może być również młodszych, co prowadzi ich do podążania innymi ścieżkami kariery.

Jeśli rozważasz naukę w szkole kosmetycznej, możesz potrzebować pomocy finansowej. Nie jest to rzadkością w przypadku weteranów, ponieważ każdy rodzaj szkoły handlowej jest inwestycją.

Dobrą wiadomością jest to, że weterani często mają dostępną pomoc w nauce. Z tego powodu, jeśli chcesz rozpocząć karierę kosmetologa, masz opcje.

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zapłacić za szkołę zawodową kosmetologii jako weteran.

Jak weterani mogą zapłacić za szkołę kosmetologii?

Jeśli przeszedłeś na emeryturę ze służby w USA, możesz rozglądać się za innymi karierami. Szkoła kosmetyczna jest bardzo popularną opcją dla większości ludzi.

Buckler Barber School oferuje jedne z najlepszych kursów w tej dziedzinie. Dobrą wiadomością dla weteranów jest to, że szkoła fryzjerska jest realistyczną opcją.

Weterani mają dostęp do GI Bill, który zapewnia pomoc finansową. Jeśli nie możesz samodzielnie pokryć kosztów szkoły fryzjerskiej, jest to kolejna najlepsza opcja.

Jest to ustawa, która zapewnia weteranom świadczenia na opłacenie studiów, studiów podyplomowych i programów szkoleniowych. Jest on dostępny od 1944 roku dla kwalifikujących się weteranów.

Może być w stanie pokryć cały koszt szkoły lub szkolenia lub przynajmniej jego część.

Jak korzystać z GI Bill?

Teraz, gdy już wiesz o tej ustawie, musisz poznać inne szczegóły. Będziesz musiał uczęszczać do szkół zatwierdzonych przez GI Bill, aby zakwalifikować się do tej pomocy.

Aby się zakwalifikować, musisz również służyć przez co najmniej 90 dni, aby uzyskać dostęp do 36 miesięcy świadczeń edukacyjnych. Musisz także nadal pełnić czynną służbę lub zostać zwolniony z powodu kontuzji.

Nadal możesz uzyskać dostęp do tych świadczeń, jeśli zostałeś zwolniony honorowo. Jeśli się kwalifikujesz, masz do 15 lat na uzyskanie dostępu do tych świadczeń na edukację.

Kolejną ważną rzeczą do zrozumienia jest to, że świadczenia te dotyczą rodzin weteranów. Na przykład, jeśli nie wykorzystasz swoich świadczeń, mogą one zostać przeniesione na osobę pozostającą na Twoim utrzymaniu.

Możesz kwalifikować się do miesięcznego dodatku mieszkaniowego lub pomocy finansowej na przybory szkolne. Są to wszystkie korzyści, którym warto się przyjrzeć, aby pomóc w edukacji.

Szkoła kosmetologii dla weteranów

Jeśli jesteś weteranem, możesz rozważyć pójście do szkoły fryzjerskiej. Szkoła kosmetyczna to świetna opcja, ale jest to spora inwestycja.

Jako weteran możesz kwalifikować się do pomocy finansowej w ramach GI Bill. Jest to świetna opcja, która pozwala tobie lub członkowi rodziny uzyskać pomoc w opłaceniu szkoły lub college'u.

Należy pamiętać, że istnieją pewne przepisy, które dyktują, kto się kwalifikuje.

Czy jesteś zainteresowany pójściem do szkoły kosmetologii, aby rozpocząć kolejną karierę? Wyślij aplikację do Buckler Barber School, aby rozpocząć.

Jeśli myślisz o dalszej edukacji, ale boisz się kosztów, nie jesteś sam. Koszt jest jedną z największych barier, które [...]

Czytaj więcej

Stany Zjednoczone mają około 16,5 miliona weteranów, co stanowi 6,4% populacji. Wielu weteranów może być również młodszych, co prowadzi ich do poszukiwania innych [...]

Read More

Przewiduje się, że zatrudnienie fryzjerów i kosmetologów wzrośnie o 11% w ciągu najbliższych dziesięciu lat. Czy zawód fryzjera może być odpowiedni dla Ciebie? Jeśli [...]

Czytaj więcej