Fotel to kluczowy mebel w salonie. Możesz mieć pewność, że Twoja praca będzie łatwa i efektywna, a wnętrze salonu będzie do niej pasowało. Klienci będą czuli się zrelaksowani i szczęśliwi. Oto kilka rzeczy, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze najlepszego fotela fryzjerskiego.

Znajdź idealny fotel fryzjerski

Fotele fryzjerskie to coś więcej niż tylko siedzisko. Możesz być pewien, że Twoi klienci będą do Ciebie wracać, ponieważ posiada wiele funkcji. Ergonomiczne, wygodne i praktyczne krzesło fryzjerskie jest idealne do długiego siedzenia. Profesjonalne siedzisko jest w stanie dostosować się do potrzeb klientów. Klient poczuje się wyjątkowo ze względu na harmonijne połączenie wyrafinowanej funkcjonalności i wizualnie wyrazistego designu.

Szybka i sprawna regulacja wysokości

Fryzjerzy mogą pracować komfortowo i profesjonalnie dzięki przemyślanym rozwiązaniom, takim jak regulacja wysokości fotela za pomocą nowoczesnego siłownika hydraulicznego czy oparcie ustawione pod odpowiednim kątem. Możliwość dostosowania wysokości fotela do indywidualnych potrzeb pomaga zapobiegać bólom pleców, które mogą być skutkiem długiego dnia w salonie.

Możesz dostosować wysokość fotela, wybierając model z regulacją wysokości za pomocą siłownika hydraulicznego. Możesz być również pewien niezawodności, wydajności i bezawaryjności modelu fotela fryzjerskiego.

Różne warianty bazy

Istnieje wiele opcji markowego fotela fryzjerskiego. Model stacjonarny z podstawą w kształcie kwadratu lub koła zapewni stabilność podczas strzyżenia. Fotel z okrągłą lub kwadratową podstawą ułatwi czyszczenie. Łatwiej jest też usunąć włosy z gładkiej powierzchni. Należy pamiętać, że ciężkie krzesła mogą być trudne do przeniesienia. Fotel fryzjerski osadzony na pięciogwiazdkowej podstawie z kółkami to opcja bardziej mobilna. Model Thomas Ayala to jeden z najpopularniejszych foteli do salonów fryzjerskich. Można w nim regulować wysokość od 49 do 60 cm. Fotel Segni w razie potrzeby może mieć regulowaną wysokość w zakresie od 38,5 do 52,5 cm.

Markowe fotele fryzjerskie cieszą się uznaniem ze względu na jakość wykonania, wysokiej jakości materiały oraz stabilność. Możesz zwiększyć bezpieczeństwo i komfort swojego klienta, wybierając profesjonalny fotel. Możesz być także pewien, że udogodnienia w Twoim fotelu fryzjerskim pozytywnie wpłyną na jakość Twojej pracy, a także samopoczucie.

Thomas Fotel fryzjerski Ayala czarno-biały 48h

Wygodne podłokietniki, oparcie i siedzisko

Fotel fryzjerski z szerokim siedziskiem to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz zapewnić swoim klientom najwyższy komfort. Pamiętaj, aby sprawdzić wypełnienie, zanim dokonasz ostatecznego zakupu. Wysokiej jakości fotele fryzjerskie będą miały doskonale wyprofilowane oparcia. Są one ergonomicznie zaprojektowane, aby zapewnić ulgę dla kręgosłupa podczas długotrwałego siedzenia, aby klienci nie odczuwali dyskomfortu. Ważnym elementem konstrukcji fotela fryzjerskiego są podłokietniki. Pozwalają na proste trzymanie rąk, gdy są na odpowiedniej wysokości.

Istnieje możliwość wyboru tapicerki

Fotel fryzjerski ze skórzaną tapicerką to najlepszy wybór do salonu kosmetycznego. Ten materiał jest zarówno funkcjonalny, jak i piękny. Bez większego wysiłku usuniesz z jego powierzchni brud, kurz i włosy. Ekoskóra jest bardzo przyjemna w dotyku i zwiększy komfort siedzenia.